SPRZEDAŻ HURTOWA I DETALICZNA
PEŁNY PROFESJONALIZM OD 1999 ROKU
do kasy suma: 0,00 zł
}
PRODUKTY
Producenci

KONTAKT

Sprzedaż detaliczna
:

Tel/Faks: +48 12 413-23-36
Mobile: +48 503-012-027

Instagram: hemp_pl
Skype: HEMP.pl_vf
hemp@hemp.pl
 
Hurtownia:
Mobile/WhatsApp: +48 502-081-676
hurt@hemp.pl
Skype: hemp.pl_Hurt

Reklamacje i zwroty:
Mobile/WhatsApp: +48 502-081-676
reklamacje@hemp.pl
 
Sprzedaż zagraniczna:
 
NASZ SKLEP STACJONARNY:
 
Kraków
HEMP.PL (z tyłu budynku)
ul.Makuszyńskiego 22A

31-752 Kraków
Telefon: +48 12 413-23-36
Mobile/WhatsApp: +48 503-012-027

E-mail: krakow@hemp.pl
pon.-pt. 8:00-17:00
sobota: NIECZYNNE
 
___
Sklep w Radomiu / Wielogórze
został na stałe zamknięty.

Zapraszamy na zakupy do Krakowa
lub do skorzystania ze sklepu internetowego.

Plagron

Historia firmy Plagron, a właściwie jej początek zaczyna się w 1992 roku, kiedy w pewnym miejscu w Holandii postanowiono założyć małą fermę robaków. Tak, dobrze przeczytaliście robaków, bo jak każdy ogrodnik wie, dżdżownice są wykorzystywane przede wszystkim do produkcji nawozu organicznego, czyli biohumusu. Rok później powstała już pierwsza mieszanka glebowa, a w kolejnym roku to jest 1994, można już było kupić ją w sklepie. Przez kolejne lata firma stale się rozwijała (a nawozy Plagron już wtedy były znane w całej Holandii), tak by od 1997 roku zacząć wyrastać na jednego z głównych graczy na międzynarodowym rynku. W swojej ofercie firma miała już w tym czasie różnego rodzaju podłoża, podstawowe odżywki i inne dodatki do uprawy roślin. Z biegiem czasu zainteresowanie produktami stale rosło, a więc i potrzebne było dodatkowe miejsce. Nadszedł więc rok 1999 i całą firmę przeniesiono do miejscowości Ospel w prowincji Limburgia (Holandia), gdzie urzędują do chwili obecnej.

Stymulator wzrostu roślin – dlaczego działa 

Holenderska firma nie próżnowała i w 2002 roku jak przystało na międzynarodową firmę nadszedł czas na hit. Mowa tutaj o linii stymulatorów pod nazwą Green Sensation. Każdy miłośnik roślin, który miał do czynienia z tą linią produktów, wie jakie rezultaty ona daje. Złożony skład preparatu opracowany przez specjalistów zapewnia roślinom wszystkie składniki odżywcze potrzebne im do wytwarzania kwiatów i owoców. Jego działanie polega na tym, że wspomaga roślinę w wytwarzaniu cukrów, co przekłada się na wzrost ilości aktywnych składników, a przez to komórki rośliny są jędrniejsze jak i pełniejsze. To naprawdę działa, wiem to z własnego doświadczenia.Od 2008 roku marka miała już reprezentację w całej Europie, a 3 lata później nadszedł czas na rebranding (proces transformacji wszystkich elementów marki). Wszystko po to, aby w 2012 roku zacząć podbijać nowy kontynent – Amerykę Południową.

Produkty najlepszej jakości – wspomaganie w hodowli roślin 

Kolejny rok przyniósł powiększanie zakładów produkcyjnych, które zakończyły się powstaniem centrum badawczo-rozwojowego w 2015 roku. Własny dział badań i rozwoju, świadczy o tym, że firma stale chce się rozwijać. Tworząc nowe serie produktów i ściśle kontrolując ich jakość. Taki dział w firmie produkującej środki dla roślin jest potrzebny, ponieważ bezpośrednio odpowiada na pytania i potrzeby rynku. Oczywiście, aby to osiągnąć potrzeba ścisłej współpracy z innymi działami

W międzyczasie produkty Plagron trafiły na rynek USA, a rok 2016 przyniósł odnowioną wersję witryny internetowej, która przybliża kontakt firmy z każdym miłośnikiem roślin.

Produkty Plagron

Zobacz produkty Plagron w sklepie HEMP.pl >>

Terra Bloom

Terra Bloom to najlepszy nawóz na kwitnienie do gleby, zarówno do uprawy outdoor, jak i uprawy indoor w growbox, pod HPS lub LED. Jest bezpośrednio przyswajalny dla roślin, gwarantuje optymalne kwitnienie i zawiązywanie owoców. Odpowiedni dla wszystkich rodzajów nawadniania.

Alga Bloom

Najlepszy naturalny nawóz na kwitnienie do gleby, zarówno outdoor, jak i indoor w growbox, pod HPS lub LED. Poprawia jakość roślin, może być używany jako odżywka dla liści. Posiada certyfikat CU dzięki czemu może być stosowany w uprawie ekologicznej.

Terra Grow

Terra Grow, czyli najlepszy nawóz na wzrost do gleby, zarówno do uprawy outdoor jak i indoor w growbox, pod HPS lub LED. Jest bezpośrednio przyswajalny dla roślin, gwarantuje optymalny wzrost. Odpowiedni dla wszystkich rodzajów nawadniania.

[product id="21019,20955,21022"]

Alga Grow

Najlepszy naturalny nawóz na wzrost do gleby, zarówno do uprawy outdoor jak i indoor w growbox, pod HPS lub LED. Stymuluję produkcje chlorofilu, może być używany jako odżywka dla liści. Posiada certyfikat CU, dzięki czemu może być stosowany w uprawie ekologicznej.

Cocos a+b

Dwuskładnikowy nawóz na wzrost i kwitnienie do kokosu. Posiada łatwo przyswajalne składniki odżywcze w szerokim zakresie pH. Zawiera kwasy huminowe i fulwowe. Idealny dla roślin uprawianych indoor w growbox pod HPS i LED.

Hydro a+b

Dwuskładnikowy nawóz na wzrost i kwitnienie do uprawy hydroponicznej. Silnie skoncentrowany. Posiada wiele pierwiastków śladowych w wysokowartościowej postaci schelatowanej (DTPA). Idealny dla roślin uprawianych indoor w growbox, pod HPS i LED.

[product id="20957,20970,20978"]

Seedbooster plus

Zdrowy start dla nasion i szczepek. Znacznie przyspiesza proces kiełkowania. Dostarcza nasionom wszystkie niezbędne substancje odżywcze. Chroni przed szkodliwymi pleśniami i chorobami przez cały okres kiełkowania.

Start up

Kompletna pożywka przyspieszająca wzrost ze stymulatorem ukorzeniania. Stymuluje produkcję chlorofilu oraz rozgałęzianie i owocowanie.

Vita start

Dolistne odżywianie siewek, sadzonek i roślin macierzystych. Stymuluje rozgałęzianie oraz produkcję chlorofilu.

Power roots

Stymulator wzrostu korzeni. Powoduje szybki i energiczny rozwój korzeni. Pomaga w szybkiej regeneracji po przeszczepieniach, przesadzeniach. Odpowiedni do wszystkich rodzajów nawadniania. Sprawdzi się zarówno w indoor jak i outdoor oraz pod HPS i LED.

Pure zym

Pure zym to lepsza asymilacja sybstancji odżywczych oraz mniejsze ryzyko zachorowań. Chroni przed odkładaniem się szkodliwych soli. Zwiększa zdolność absorpcji tlenu. Powoduje szybkie wchłanianie substancji odżywczych dla silnego rozwoju i kwitnienia.

[product id="21011,21001,21006"]

Vita race

Żelazo w sprayu na wzrost i kwitnienie. Nakłania roślinę do lepszej produkcji chlorofilu oraz stymuluje ją do rozwoju i poprawia kwitnienie. Wzmacnia odporność.

Sugar royal

Nawóz na poprawę smaku. Dzięki niemu uzyskamy znakomity smak i zapach. Skraca czas uprawy. Można go stosować jako nawóz do korzeni lub do liści. Świetny do domowej uprawy.

PK 13-14

Plagron PK 13-14 stymuluje oraz przyspiesza rozwój i kwitnienie. Dzięki niemu kwiaty staja się bardziej zwarte a owoce zwięzłe i twarde.

Green sensation

Stymulator kwitnienia zapewniający obfite zbiory i najlepszy smak. Zdecydowanie zwiększa wynik końcowy. Poprawia smak i zwiększa poziom cukru. Nadaję się do wszystkich rodzajów podłoża i typów upraw. Skuteczny w indoor i outdoor, pod HPS i LED.

[product id="21026,21018,20993"]

pH plus

Zwiększa wartość pH wody zasilającej. Zapewnia prawidłowe twardnienie roślin. Może być stosowany w fazie wzrostu i kwitnienia. Odpowiedni dla wszystkich rodzajów upraw.

pH minus

Plagron pH minus zmniejsza wartość pH wody zasilającej. Ma działanie rewitalizujące. Może być stosowany w fazie wzrostu i kwitnienia. Odpowiedni dla wszystkich rodzajów upraw.

Lemon kick

Organiczny regulator pH! Zmniejsza wartość pH naturalnie. Nie ma wpływu na wartość EC. Trzykrotnie bardziej skuteczny od innych regulatorów pH. Może być stosowany dla wszystkich rodzajów upraw.

Calcium kick

od Plagron – Zwiększa wartość pH i polepsza strukturę gleby. Zawiera wysokie stężenie magnezu i pierwiastków śladowych. Nie ma wpływu na wartość EC.

[product id="20991,20989,20981"]

Bat guano

Naturalny nawóz z odchodów nietoperza. Najlepszy i najlepiej zbilansowany nawóz jaki oferuje natura. Działa korzystnie we wszystkich stadiach rozwoju rośliny. Idealny do uprawy outdoor

Seeding & cutting soil

Mieszanka zapewniająca zdrowy start dla nasion i szczepek. Stymuluje szybki rozwój silnych korzeni. Ma bardzo niską wartość EC i optymalna wartość pH.

Lightmix

od Plagron – Lekko nawieziona mieszanka glebowa. Zawiera ilość nawozów na pierwszy tydzień, na szybki start. Zapewnia szybkie ukorzenianie dzięki niskiej wartości EC.

Growmix

Dzięki tej mieszance nie musimy nawozić naszych roślin przez pierwsze trzy tygodnie. Optymalnie utrzymuję wodę oraz zapewnia dostęp tlenu do korzeni.

Batmix

od Plagron – Naturalna mieszanka zawierająca odchody nietoperza. Dzięki tej ziemi roślina otrzymuje wszystko, co potrzeba przez co najmniej 6 tygodni.

Royalmix

Naturalna mieszanka z wysokiej jakości torfu oraz organicznych składników odżywczych. Nawóz wydzielany jest w momencie, w którym roślina tego potrzebuje.

Jeżeli zależy Ci na firmie, która z należytym szacunkiem podchodzi do klienta, a wszystkie zgłoszone rady są traktowane bardzo poważnie i omawiane z działem badań i rozwoju. To Plagron jest dla Ciebie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium