SPRZEDAŻ HURTOWA I DETALICZNA
PEŁNY PROFESJONALIZM OD 1999 ROKU
do kasy suma: 0,00 zł
}
PRODUKTY
Producenci

KONTAKT

Sprzedaż detaliczna
:

Tel/Faks: +48 12 413-23-36
Mobile: +48 503-012-027

Instagram: hemp_pl
Skype: HEMP.pl_vf
hemp@hemp.pl
 
Hurtownia:
Mobile/WhatsApp: +48 502-081-676
hurt@hemp.pl
Skype: hemp.pl_Hurt

Reklamacje i zwroty:
Mobile/WhatsApp: +48 502-081-676
reklamacje@hemp.pl
 
Sprzedaż zagraniczna:
 
NASZE SKLEPY STACJONARNE:
 
Kraków - GrowShop & HeadShop:
31-752 Kraków, ul.Makuszyńskiego 22A
(z tyłu budynku)

Telefon: +48 12 413-23-36
Mobile/WhatsApp: +48 503-012-027

E-mail: krakow@hemp.pl
pon.-piąt.: 8:00 - 17:00
sobota: NIECZYNNE
 

Radom / Wielogóra - GrowShop & HeadShop:
26-660 Wielogóra, ul.Warszawska 98/100
(obok wejścia do restauracji U Grubego)

Telefon: +48 321-58-45 lub +48 506-547-060. 
E-mail: radom@hemp.pl
pon.-piąt.: 10:00 - 18:00

 
 

Neutralizatory zapachu, pochłaniacze zapachów

Filtr węglowy to podstawa przy neutralizacji zapachów, ale jest jeszcze coś co może pomóc nam dodatkowo stłumić zapach. To neutralizatory zapachów. W produkcji dodatkowych pochłaniaczy zapachu przodują takie firmy jak Smell-Ex, która produkuje między innymi kostki pochłaniające zapachy, firma Vaportek znana z dysków pochłaniających zapachy oraz firma Odorchem Manufacturing Corp. stojąca za linią produktów neutralizatory ONA. Druga firma działa na rynku już od 1995 roku i jest zlokalizowana na zachodnim wybrzeżu Kanady. Wspiera nie tylko ogrodników, ale wiele, wiele innych branż. Wszędzie tam gdzie jest potrzebna kontroli zapachu. Posiada w swojej ofercie naprawdę wiele rozwiązań.

Sposoby na neutralizację zapachów – rodzaje neutralizatorów 

Wentylatory, które nakłada się na pojemniki z płynami, które pozwalają w szybszy sposób uwolnić moc zawartą w olejkach zapachowych, czy choćby automatyczne urządzenia, które służą rozpylaniu wybranego zapachu w określonych odstępach czasowych. To wszystko pozwala zapomnieć nam o problemach z neutralizacją zapachu. Przy tym wszystkie neutralizatory ONA mogą być używane wśród ludzi, zwierząt, roślin, są przyjazne i bezpieczne dla środowiska, ponieważ do ich produkcji użyto wyłącznie naturalnych olejków roślinnych. Popatrzmy choćby na niektóre neutralizatory zapachów ONA.

  • Neutralizator zapachów w żelu – jego atutem jest to, że można go używać niezależnie, wolno stojąco lub z urządzeniem rozdmuchowym ONA Breeze w celu lepszej cyrkulacji neutralizatora. Jego niezwykła żywotność i intensywne działanie uzyskane dzięki formie żelu pozwala na zniwelowanie niechcianego zapachu w naszym ogrodzie, a opakowanie z szybkim wielorazowym zamknięciem zapewni stabilność oraz skuteczność i długotrwałą kontrolę zapachów.
  • Ona koncentrat – przydaje się do neutralizacji zapachu z różnego rodzaju powierzchni, idealny środek do stosowania w trakcie czyszczenia. Błyskawicznie likwiduje smród moczu (zwierzęcego i ludzkiego), zjełczałego mleka, ropy, rozpuszczalników, spalenizny, stęchlizny, zgnilizny, oraz wszystkie inne zapachy organiczne i nieorganiczne.
  • Spray neutralizujący – tutaj chyba nie trzeba tłumaczyć zasady działania, możemy go użyć w zestawieniu z ONA Mist (automatyczny system rozdmuchujący). 
  • ONA Air Filters. Jest to kawałek metalowej puszki, którą należy umieścić w przewodzie wentylacyjnym. Wewnątrz systemu jest specjalne miejsce, w którym umieszcza się neutralizator zapachu w żelu. Takie rozwiązanie sprawia, że przefiltrowane powietrze automatycznie wzbogacamy wybranym zapachem żelu. Przefiltrowane i wzbogacone powietrze bez większych oporów można wypuścić bezpośrednio poza powierzchnię uprawową, bez większych obaw o przebijanie się nieodpowiednich zapachów. Gdy już się zużyją, wystarczy kilka ruchów, aby je wymienić. Należy wtedy włożyć pożądaną liczbę ONA Blocks do metalowej siatki, znajdującej się w tubie, a następnie umieść ją w systemie wentylacyjnym. Filtr powietrza ONA dostępny jest w wielu wariantach, aby można było dopasować go do każdego systemu wentylacyjnego: 125mm,150mm, 160mm, 200mm, 250mm, 315mm.

I to by było na tyle, pamiętajcie doświadczenie czyni mistrza i nie bójcie się pytać o poradę Waszego sprzedawcy, ponieważ jest on po to, aby Wam pomóc.

[product id="19246, 19276, 19908"]
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium