SPRZEDAŻ HURTOWA I DETALICZNA
PEŁNY PROFESJONALIZM OD 1999 ROKU
do kasy suma: 0,00 zł
}
PRODUKTY
Producenci

KONTAKT

Sprzedaż detaliczna
:

Tel/Faks: +48 12 413-23-36
Mobile: +48 503-012-027

Instagram: hemp_pl
Skype: HEMP.pl_vf
hemp@hemp.pl
 
Hurtownia:
Mobile/WhatsApp: +48 502-081-676
hurt@hemp.pl
Skype: hemp.pl_Hurt

Reklamacje i zwroty:
Mobile/WhatsApp: +48 502-081-676
reklamacje@hemp.pl
 
Sprzedaż zagraniczna:
 
NASZ SKLEP STACJONARNY:
 
Kraków
HEMP.PL (z tyłu budynku)
ul.Makuszyńskiego 22A

31-752 Kraków
Telefon: +48 12 413-23-36
Mobile/WhatsApp: +48 503-012-027

E-mail: krakow@hemp.pl
pon.-pt. 8:00 - 17:00
sobota: NIECZYNNE
 
UWAGA
02.05.2024 - ZAMKNIĘTE

Sklep w Radomiu / Wielogórze
został na stałe zamknięty.

Zapraszamy na zakupy do Krakowa
lub do skorzystania ze sklepu internetowego.

Neutralizatory zapachu, pochłaniacze zapachów

Filtr węglowy to podstawa przy neutralizacji zapachów, ale jest jeszcze coś co może pomóc nam dodatkowo stłumić zapach. To neutralizatory zapachów. W produkcji dodatkowych pochłaniaczy zapachu przodują takie firmy jak Smell-Ex, która produkuje między innymi kostki pochłaniające zapachy, firma Vaportek znana z dysków pochłaniających zapachy oraz firma Odorchem Manufacturing Corp. stojąca za linią produktów neutralizatory ONA. Druga firma działa na rynku już od 1995 roku i jest zlokalizowana na zachodnim wybrzeżu Kanady. Wspiera nie tylko ogrodników, ale wiele, wiele innych branż. Wszędzie tam gdzie jest potrzebna kontroli zapachu. Posiada w swojej ofercie naprawdę wiele rozwiązań.

Sposoby na neutralizację zapachów – rodzaje neutralizatorów 

Wentylatory, które nakłada się na pojemniki z płynami, które pozwalają w szybszy sposób uwolnić moc zawartą w olejkach zapachowych, czy choćby automatyczne urządzenia, które służą rozpylaniu wybranego zapachu w określonych odstępach czasowych. To wszystko pozwala zapomnieć nam o problemach z neutralizacją zapachu. Przy tym wszystkie neutralizatory ONA mogą być używane wśród ludzi, zwierząt, roślin, są przyjazne i bezpieczne dla środowiska, ponieważ do ich produkcji użyto wyłącznie naturalnych olejków roślinnych. Popatrzmy choćby na niektóre neutralizatory zapachów ONA.

  • Neutralizator zapachów w żelu – jego atutem jest to, że można go używać niezależnie, wolno stojąco lub z urządzeniem rozdmuchowym ONA Breeze w celu lepszej cyrkulacji neutralizatora. Jego niezwykła żywotność i intensywne działanie uzyskane dzięki formie żelu pozwala na zniwelowanie niechcianego zapachu w naszym ogrodzie, a opakowanie z szybkim wielorazowym zamknięciem zapewni stabilność oraz skuteczność i długotrwałą kontrolę zapachów.
  • Ona koncentrat – przydaje się do neutralizacji zapachu z różnego rodzaju powierzchni, idealny środek do stosowania w trakcie czyszczenia. Błyskawicznie likwiduje smród moczu (zwierzęcego i ludzkiego), zjełczałego mleka, ropy, rozpuszczalników, spalenizny, stęchlizny, zgnilizny, oraz wszystkie inne zapachy organiczne i nieorganiczne.
  • Spray neutralizujący – tutaj chyba nie trzeba tłumaczyć zasady działania, możemy go użyć w zestawieniu z ONA Mist (automatyczny system rozdmuchujący). 
  • ONA Air Filters. Jest to kawałek metalowej puszki, którą należy umieścić w przewodzie wentylacyjnym. Wewnątrz systemu jest specjalne miejsce, w którym umieszcza się neutralizator zapachu w żelu. Takie rozwiązanie sprawia, że przefiltrowane powietrze automatycznie wzbogacamy wybranym zapachem żelu. Przefiltrowane i wzbogacone powietrze bez większych oporów można wypuścić bezpośrednio poza powierzchnię uprawową, bez większych obaw o przebijanie się nieodpowiednich zapachów. Gdy już się zużyją, wystarczy kilka ruchów, aby je wymienić. Należy wtedy włożyć pożądaną liczbę ONA Blocks do metalowej siatki, znajdującej się w tubie, a następnie umieść ją w systemie wentylacyjnym. Filtr powietrza ONA dostępny jest w wielu wariantach, aby można było dopasować go do każdego systemu wentylacyjnego: 125mm,150mm, 160mm, 200mm, 250mm, 315mm.

I to by było na tyle, pamiętajcie doświadczenie czyni mistrza i nie bójcie się pytać o poradę Waszego sprzedawcy, ponieważ jest on po to, aby Wam pomóc.

[product id="19246, 19276, 19908"]
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium