SPRZEDAŻ HURTOWA I DETALICZNA
PEŁNY PROFESJONALIZM OD 1999 ROKU
do kasy suma: 0,00 zł
}
PRODUKTY
Producenci

KONTAKT

Sprzedaż detaliczna
:

Tel/Faks: +48 12 413-23-36
Mobile: +48 503-012-027

Instagram: hemp_pl
Skype: HEMP.pl_vf
hemp@hemp.pl
 
Hurtownia:
Mobile/WhatsApp: +48 502-081-676
hurt@hemp.pl
Skype: hemp.pl_Hurt

Reklamacje i zwroty:
Mobile/WhatsApp: +48 502-081-676
reklamacje@hemp.pl
 
Sprzedaż zagraniczna:
 
NASZ SKLEP STACJONARNY:
 
Kraków
HEMP.PL (z tyłu budynku)
ul.Makuszyńskiego 22A

31-752 Kraków
Telefon: +48 12 413-23-36
Mobile/WhatsApp: +48 503-012-027

E-mail: krakow@hemp.pl
pon.-pt. 8:00 - 17:00
sobota: NIECZYNNE
 
UWAGA
02.05.2024 - ZAMKNIĘTE

Sklep w Radomiu / Wielogórze
został na stałe zamknięty.

Zapraszamy na zakupy do Krakowa
lub do skorzystania ze sklepu internetowego.

Green Sensation

Green Sensation to produkowany przez firmę Plagron jeden z najlepszych dostępnych obecnie na rynku stymulatorów kwitnienia, jest to kompleksowy booster zawierający wszystko czego roślina potrzebuje w okresie produkcji kwiatów.

Stymulator kwitnienia i nie tylko 

Według producenta jest to odżywka 4 w 1, a więc spełnia szereg funkcji nie tylko jako klasyczny booster, Green Sensation jest tak skomponowany, że nie wymaga stosowania dodatkowej odżywki PK, ponieważ sam w sobie zawiera spore stężenie tych pierwiastków (9,10), drugim podobnym stymulatorem jest Bloombastic produkowany przez Atami. Dodatkowo oba te boostery kwitnienia są bardzo wydajne, z pojemnika o małej pojemności otrzymujemy ogromne ilości mieszanki gotowej do podlewanie roślin. Green Sensation w składzie posiada też enzymy odpowiedzialne za rozkładanie martwej materii organicznej, są to głównie zdrewniałe korzenie, które oprócz zajmowania przestrzeni nowym, młodym odrostom korzeniowym potrafią też magazynować w sobie substancje odżywcze, z których w takiej postaci nie ma żadnego pożytku, a więc enzymy odpowiadają za 2 funkcje, rozkładanie starych korzeni a dzięki temu zapobiegają agregacji w nich soli mineralnych.
Kolejną funkcją, jaką usprawnia ten stymulator jest przekazywanie sygnałów chemicznych w roślinie co przekłada się na silniejszy układ odpornościowy, oraz przyspieszenie transportu substancji odżywczych z liści do kwiatostanów, dzięki czemu uzyskujemy większe i cięższe kwiaty, a to z kolei wpływa na obfite plony.

[product id="20973, 20974, 20975"]

Szybka poprawa procesu fotosyntezy – stymulatory i boostery 

Green Sensation podobnie zresztą jak produkty innych marek takie jak Canna Boost lub Hesi Boost zwiększa również produkcję i wchłanianie cukrów, dzięki poprawieniu procesu fotosyntezy następuje gwałtowne przyspieszenie produkcji cukrów w liściach i błyskawiczny transport do kwiatów i owoców.
Reasumując Green Sensation to kompleksowy i wydajny stymulator działający na wielu płaszczyznach, poprawia ogólną kondycję rośliny od strefy korzeniowej aż po same kwiaty.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium