SPRZEDAŻ HURTOWA I DETALICZNA
PEŁNY PROFESJONALIZM OD 1999 ROKU
do kasy suma: 0,00 zł
}
PRODUKTY
Producenci

KONTAKT

Sprzedaż detaliczna
:

Tel/Faks: +48 12 413-23-36
Mobile: +48 503-012-027

Instagram: hemp_pl
Skype: HEMP.pl_vf
hemp@hemp.pl
 
Hurtownia:
Mobile/WhatsApp: +48 502-081-676
hurt@hemp.pl
Skype: hemp.pl_Hurt

Reklamacje i zwroty:
Mobile/WhatsApp: +48 502-081-676
reklamacje@hemp.pl
 
Sprzedaż zagraniczna:
 
NASZ SKLEP STACJONARNY:
 
Kraków
HEMP.PL (z tyłu budynku)
ul.Makuszyńskiego 22A

31-752 Kraków
Telefon: +48 12 413-23-36
Mobile/WhatsApp: +48 503-012-027

E-mail: krakow@hemp.pl
pon.-pt. 8:00-17:00
sobota: NIECZYNNE
 
___
Sklep w Radomiu / Wielogórze
został na stałe zamknięty.

Zapraszamy na zakupy do Krakowa
lub do skorzystania ze sklepu internetowego.

Boom Boom Spray

Boom Boom Spray od firmy BioTabs, odżywka dolistna (do oprysku). Boom Boom Spray to silny biostymulator zawierający peptydy, aminokwasy, minerały i węglowodany w łatwo przyswajalnej formie. Działa on na trzy sposoby, po pierwsze jako wzmacniacz, stymuluje wzrost roślin i przyswajanie przez nie substancji odżywczych co w znacznym stopniu powiększa przyrost biomasy w uprawie. Po drugie, poprzez dodatkową dawkę azotu uzyskujemy błyszczące ciemnozielone liście, co pozytywnie wpływa na proces fotosyntezy, jest to szczególnie ważne w początkowej fazie wzrostu. I wreszcie Boom Boom Spray posiada potężne działanie antystresowe, pozwala to roślinie przezwyciężyć stres związany z przechłodzeniem lub przegrzaniem, nagłymi przeciągami powietrza, słabym oświetleniem i suszą.

[product id="19504, 23246, 19503"]

Odżywka – biostymulator z aminokwasami 

Stres jest powodowany u roślin również poprzez przesadzanie ich między donicami lub podczas przenoszenia ich z donicy do gleby na zewnątrz, potrafią one bardzo źle znosić taką przeprowadzkę i tutaj również świetnie sprawdza się Boom Boom Spray który „uspokaja” naszą roślinę i nie dopuszcza do sytuacji, w której wzrost jest drastycznie zahamowany na skutek zmiany środowiska.

Produkty firmy BioTabs są w pełni organiczne a na uwagę jako dodatkowa siła do stymulowania naszej uprawy, aby wytworzyła obfite plony, zasługują również inne ich produkty. Na sam początek fazy wzrostu świetnym rozwiązaniem jest użycie preparatu Startrex, który poprawia właściwości gleby, zawarte w Startrex bakterie glebowe pomagają w rozkładaniu normalnie niedostępnych dla rośliny minerałów do prostszych form, które mogą zostać wchłonięte przez korzenie. Drugim ciekawym środkiem jest Mycotrex (mikoryza w postaci proszku), szczepionki mikoryzowe są jedną z najlepszych metod poprawiania jakości roślin, są w 100% bezpieczne, a ich główną zaletą jest możliwość stosowania w każdej fazie rozwoju uprawy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium