SPRZEDAŻ HURTOWA I DETALICZNA
PEŁNY PROFESJONALIZM OD 1999 ROKU
do kasy suma: 0,00 zł
}
PRODUKTY
Producenci

KONTAKT

Sprzedaż detaliczna
:

Tel/Faks: +48 12 413-23-36
Mobile: +48 503-012-027

Instagram: hemp_pl
Skype: HEMP.pl_vf
hemp@hemp.pl
 
Hurtownia:
Mobile/WhatsApp: +48 502-081-676
hurt@hemp.pl
Skype: hemp.pl_Hurt

Reklamacje i zwroty:
Mobile/WhatsApp: +48 502-081-676
reklamacje@hemp.pl
 
Sprzedaż zagraniczna:
 
NASZ SKLEP STACJONARNY:
 
Kraków
HEMP.PL (z tyłu budynku)
ul.Makuszyńskiego 22A

31-752 Kraków
Telefon: +48 12 413-23-36
Mobile/WhatsApp: +48 503-012-027

E-mail: krakow@hemp.pl
pon.-pt. 8:00-17:00
sobota: NIECZYNNE
 
UWAGA !
W PIĄTEK 31.05
SKLEP BEDZIE
NIECZYNNY
___
Sklep w Radomiu / Wielogórze
został na stałe zamknięty.

Zapraszamy na zakupy do Krakowa
lub do skorzystania ze sklepu internetowego.

Bloombastic

Bloombastic to stymulator kwitnienia i owocowania połączony w jednej butelce z dużą dawką makro i mikroelementów, jaki zwiększa wagę kwiatów i owoców. Producent to Atami, znana na całym świecie firma tworząca nawozy, podłoża i systemy hydroponiczne do uprawy roślin.

Stymulator kwitnienia i owocowania w jednym 

Bloombastic jest mieszanką biostymulatorów i biominerałów w silnie skoncentrowanej dawce, dzięki wysokiemu stężeniu substancji niezbędnych roślinie wchodzącej w fazę kwitnienia grower stosujący ten stymulator nie musi korzystać z dodatkowych nawozów (większość innych boosterów na kwitnienie wymaga dodatku w postaci PK 13/14). Działanie Bloombastic polega na "pompowaniu" do kwiatów i owoców dużych ilości cukrów prostych, dzięki czemu drastycznie powiększa masę kwiatostanów, a także intensyfikuje zapach. Jeden z najlepszych tego typu środków na poprawę jakości plonów, zawiera ponad połowę więcej biominerałów niż inne podobne nawozy a przy tym przy jego produkcji nie są wykorzystywane substancje wypełniające takie jak sód i chlor. Bloombastic posiada również działanie enzymatyczne, dzięki czemu przeciwdziała czynnikom stresogennym, co utrzymuje rośliny w dobrym zdrowiu a w przypadku już istniejącego złego stanu i słabej kondycji naszej uprawy przyspiesza powrót do zdrowia wszystkich roślin, na których go użyjemy.

[product id="19813, 19811, 22894"]

Gdzie stosować stymulator kwitnienia? 

Nadaje się do stosowania we wszystkich mediach, klasycznych podłożach glebowych i kokosowych, ale także w systemach hydroponicznych. Bloombastic był pierwszym tego typu stymulatorem, jaki stworzyła firma Atami, po jego wielkim sukcesie komercyjnym i przekonaniu do jego skuteczności rzeszy rolników i growerów producent postanowił wprowadzić jego odpowiednik na początkową fazę rozwoju rośliny. Tak powstał Rootbastic, potężny stymulator korzenia, który poza zwiększenie objętości systemu korzeniowego uodparnia rośliny na stres środowiskowy. Jeśli szukasz skutecznych i wydajnych boosterów to właśnie jest rozwiązanie dla Ciebie. Bloombastic zasługuję na szczególną uwagę a w połączeniu z bliźniaczym Rootbastic daje piorunujące efekty.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium