SPRZEDAŻ HURTOWA I DETALICZNA
PEŁNY PROFESJONALIZM OD 1999 ROKU
do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
PRODUKTY
Producenci
NOWOŚCI
STARTER SET, NATURAL 100%, ZESTAW NAWOZÓW NA 1-2 ROŚLINY, PLAGRON
STARTER SET, NATURAL 100%, ZESTAW NAWOZÓW NA 1-2 ROŚLINY, PLAGRON

33,17 zł brutto

30,71 zł netto

STARTER SET, TERRA 100%, ZESTAW NAWOZÓW NA 1-2 ROŚLINY, PLAGRON
STARTER SET, TERRA 100%, ZESTAW NAWOZÓW NA 1-2 ROŚLINY, PLAGRON

27,45 zł brutto

25,42 zł netto

NAWILŻACZ - VENTILUTION, 8,7L, 260ml/h - REGULACJA INTENSYWNOŚCI WYDMUCHU,  30W/230V
NAWILŻACZ - VENTILUTION, 8,7L, 260ml/h - REGULACJA INTENSYWNOŚCI WYDMUCHU, 30W/230V

237,01 zł brutto

192,69 zł netto

SKROBACZKA DO SZYB Z LOGIEM HEMP
SKROBACZKA DO SZYB Z LOGIEM HEMP

5,67 zł brutto

4,61 zł netto

szt
SKROBACZKA DO SZYB Z LOGIEM VF
SKROBACZKA DO SZYB Z LOGIEM VF

6,42 zł brutto

5,22 zł netto

szt
SKROBACZKA DO SZYB Z RĘKAWICZKĄ VF
SKROBACZKA DO SZYB Z RĘKAWICZKĄ VF

19,00 zł brutto

15,45 zł netto

szt
 

KONTAKT
Sklep Internetowy:

Tel/Faks: +48 12 413-23-36
Mobile: +48 503-012-027

Skype: HEMP.pl_vf
Skype hurt: hemp.pl_Hurt
hemp@hemp.pl

Hurtownia:
Mobile: +48 502-081-676
hurt@hemp.pl

Reklamacje:
Mobile: +48 502-081-676
reklamacje@hemp.pl
 
Sprzedaż zagraniczna:
sales@hemp.pl

Forum

NASZE SKLEPY STACJONARNE:

Kraków - GrowShop & HeadShop:
31-752 Kraków, ul.Makuszyńskiego 22A
(z tyłu budynku)

Telefon: 12 413-23-36 lub 503-012-027
E-mail: krakow@hemp.pl
pon.-piąt.: 8:00 - 18:00
sobota: 9:00 - 15:00
12.11.2018 - SKLEP NIECZYNNY


Radom / Wielogóra - GrowShop & HeadShop:
26-660 Wielogóra, ul.Warszawska 98/100
(obok wejścia do restauracji U Grubego),

Telefon: 48 321-58-45 lub 506-547-060
E-mail: radom@hemp.pl
pon.-piąt.: 10:00 - 18:00.


 

Nawozy BioBizz

BIOBIZZ – 100% PERFEKCYJNA, ORGANICZNA UPRAWA
W GLEBIE ... i nie tylko!


Tabele dawkowania znajdziesz w dziale Pliki do pobrania
Podstawowe dawkowanie znajduje się na opakowaniach nawozów.


BIOBIZZ O SOBIE


Od 1992 roku BIOBIZZ produkuje różnego rodzaju podłoża glebowe, naturalne nawozy roślinne oraz wiele dodatków przydatnych do organicznej uprawy roślin. Od swoich legendarnych początków w Amsterdamie aż po dzień dzisiejszy z siedzibą w Groningen, BIOBIZZ jest najbardziej doświadczonym i rozpoznawanym producentem najwyższej jakości nawozów roślinnych w Holandii. Znakomita ekologiczna linia nawozów BIOBIZZ jest idealna do biologicznej produkcji kwiatów, owoców, warzyw oraz ziół, jednocześnie dbając o czystość środowiska, drzewa oraz glebę. Nawozy mogą być stosowane do uprawy w glebie, kokosie, hydroponice oraz w uprawach hydro-organicznych.

Nasza Misja:


Nasza filozofia opiera się na wzajemnym szacunku, którym darzymy naszych partnerów, dystrybutorów, klientów, dostawców oraz całe otoczenie. Stawiamy na jakość a nie na ilość i wierzymy, że nasze produkty właśnie to sobą reprezentują – najwyższą jakość. Posiadamy specjalistyczną wiedze o naszych produktach, dlatego nasz serwis odpowie na wszystkie pytania związane zarówno z uprawą w glebie jak i w hydroponice przy użyciu naszych nawozów.


OMRI:


OMRI jest nie komercyjną organizacją, stworzoną aby wspierać społeczność organicznych hodowców oraz całe społeczeństwo. Certyfikat OMRI jest rozpoznawany na całym świecie przez organicznych producentów, dystrybutorów i oczywiście klientów jako najwyższy standard. BIOBIZZ jest pierwszą holenderską firmą skierowaną na organiczną produkcję, z kompletną linią wysokiej jakości produktów, która oferuje pełną organiczną uprawę Twoich kwiatów i warzyw.


SKAL:

 

SKAL International jest to międzynarodowa fundacja, która nadzoruje biologiczną/organiczną produkcje na całym świecie. Fundacja SKAL International przyznaje znak jakości EKO. Biologiczne/organiczne produkty nie mogą zawierać żadnych chemicznych substancji, pestycydów, syntetycznych zapachów, kolorów i konserwantów. Ponadto produkty, którym SKAL International przyznało certyfikat nie mogą zawierać żadnych genetycznie zmodyfikowanych organizmów. SKAL International jest organizacją, która przeprowadza inspekcję i wydaje certyfikaty. Może przyznać znak jakości EKO również dla produktów z poza Unii Europejskiej. Klienci po znaku jakości EKO mogą rozpoznać, które organiczne produkty zostały skontrolowane i otrzymały certyfikat SKAL International.

Fundacja SKAL International jest autoryzowaną międzynarodową organizacją przeprowadzającą inspekcje i wydającą certyfikaty, znajdującą się w statusie członków Unii Europejskiej pod regulacją (EEC) Nr. 2092/91. www.skalint.com

Dzięki tym dwóm certyfikatom BIOBIZZ jest jedyną w swojej branży firmą rozpoznawaną na całym świecie jako producent certyfikowanych produktów organicznych. Podsumowując jest to prawdziwa organiczna produkcja, która respektuje prawa natury i czystość środowiska.

BIOBIZZ chce przypomnieć, że organiczna produkcja przebiega w warunkach najwyższej jakości i jest bezpieczna dla środowiska. BIOBIZZ wytwarza organiczne produkty w prosty i przyjazny dla otoczenia sposób.


PŁYNNE ORGANICZNE POŻYWKI DLA ROŚLINBio-Bloom


Bio-Bloom naturalna formuła kwitnienia to kompletny nawóz na okres kwitnienia stosowany od momentu pojawienia się pierwszych kwiatów/owoców aż do samych zbiorów. Zawiera wiele naturalnych minerałów, mikroelementów, aminokwasów i hormonów roślinnych dzięki czemu możemy czuć się pewni ze uzyskamy obfite kwiaty i owoce. Bio-Bloom może być stosowany zarówno do ręcznego podlewania i automatycznych systemów nawadniających.
Stosowanie: Jest to kompletny płynny nawóz. Powinien być stosowany przez cały okres kwitnienia rośliny.
Dawkowanie: Od 2 do 5 ml na 1 litr wody. Stosować do każdego podlewania.


Bio-Grow


Bio-Grow to płynna pożywka dla roślin, która wspomaga bujny wzrost i jest przystosowana do każdego rodzaju gleby. Jest to nawóz i aktywator gleby, może być stosowany również do automatycznych systemów nawadniających. Bio-Grow może być dodatkowo stosowany podczas fazy kwitnienia jako środek wzmacniający rośliny.
Stosowanie: Jest to kompletny płynny nawóz. Powinien być stosowany przez cale życie rośliny (wzrost wegetatywny i kwitnienie).
Dawkowanie: Od 2 do 4 ml na 1 litr wody. Stosować do każdego podlewania.


Fish-Mix


Fish-Mix zawsze był zaufanym przyjacielem organicznego ogrodnika ponieważ utrzymuje glebę w dobrej kondycji, pobudza aktywność mikrobów i przyspiesza wzrost. Dobrze rozcieńczony może też być stosowany jako dolistny spray.
Stosowanie: Jest to kompletny płynny nawóz. Powinien być stosowany przez cały okres wzrostu rośliny. Jest również odpowiedni dla roślin uprawianych na zewnątrz.
Dawkowanie: Od 2 do 5 ml na 1 litr wody lub od 1 do 2 ml na 1 litr wody jako spray dolistny.


ORGANICZNE BIO-STYMULANTY


Alg-A-Mic


Alg-A-Mic wspomaga witalność roślin. Jest to gęsty koncentrat, który został otrzymany z glonów morskich. Dostarcza roślinom zestaw mikroelementów, witamin, aminokwasów i hormonów roślinnych. Może być stosowany doglebowo oraz jako dolistny spray. Alg-A-Mic poprawia zdrowie roślin oraz ich odporność na choroby, również nadaje liściom zdrowy zielony kolor.
Stosowanie: Powinien być dodawany do każdego podlewania przez całe życie rośliny (wzrost wegetatywny i kwitnienie).
Dawkowanie: Od 2 do 5 ml na 1 litr wody lub od 1 do 3 ml na 1 litr wody jako spray dolistny.


Top-Max


Top-Max jest w 100% roślinnym, organicznym stymulatorem kwitnienia. Powoduje on szybszy podział komórek podczas fazy kwitnienia i wzmaga produkcję cukrów, które są transportowane w owocach i kwiatach. Dzięki temu możemy uzyskać dużo bardziej dorodne kwiaty i owoce posiadające wspaniały zapach i smak.
Stosowanie: Powinien być dodawany do każdego podlewania przez cały okres kwitnienia rośliny.
Powoduje wybuchową produkcje kwiatów.
Dawkowanie: Od 2 do 5 ml na 1 litr wody.


RootJuice


RootJuice jest w 100% roślinnym stymulatorem wzrostu korzeni który:
- pobudza szybki wzrost korzeni u roślin, które posiadają już system korzeniowy
- usprawnia wchłanianie nawozu przez roślinę
- toleruje wysokie wartości współczynnika EC
- sprawia, że rośliny stają się mocniejsze i bardziej odporne na choroby
Stosowanie: Powinien być dodawany do każdego podlewania aż do początków kwitnienia.
Dawkowanie: Od 2 do 5 ml na 1 litr wody.

WZMACNIACZE ROŚLINNE


LeafCoat


LeafCoat jest w 100% organicznym produktem.
Chroni roślinę przed grzybami i chorobami.
LeafCoat jest produktem od razu gotowym do użycia. Został stworzony aby hamować parowanie. Jest to naturalna ochrona. Sprawia, że rośliny są mocniejsze i skutecznie zabezpiecza przed rozwojem szkodliwych insektów oraz grzybów.
Stosowanie: Produkt znajduje się w specjalnych butelkach z dołączoną końcówką spryskującą. Nie trzeba rozcieńczać go w wodzie, jest od razu gotowy do użycia.
Powinien być stosowany średnio raz w tygodniu przez całe życie rośliny (wzrost wegetatywny i kwitnienie) aż do ostatnich dwóch tygodni przed zbiorami.
Dawkowanie: Produkt należy rozprowadzać bezpośrednio na liście rośliny, najlepiej rano lub wieczorem aby unikać kontaktu z pełnym słońcem lub oświetleniem asymilacyjnym.


SUCHY NAWÓZ ORGANICZNY

Pre-Mix


Pre-Mix jest suchym nawozem składającym się w 100% z naturalnych składników, które pochodzą z organicznych źródeł – skał i szczątek. Ta mikrobowo aktywna mieszanka zapewnia zdrowy i szybki wzrost roślin, obfite kwitnienie oraz maksymalną ochronę przed chorobami i grzybami.


MIESZANKI GLEBOWE, SUBSTRATYAll-Mix


All-Mix został stworzony w celu uzyskania najlepszej ziemi doniczkowej do upraw organicznych.

Zawiera 20% mchu torfowego, 35% ziemi ogrodowej, 10% wysokiej jakości nawozu z dżdżownic, 30% perlitu i 5% Pre-Mix’u.
Podlewanie czystą wodą jest wystarczające dla rozwoju rośliny, jednakże Fish-Mix i Alg-A-Mic mogą być stosowane podczas wzrostu jako stymulatory. Dla obfitych kwiatów i owoców, Bio-Bloom, może być używany w połączeniu z Top-Max.


Ziemia ta może być używana wielokrotnie pod warunkiem, że będą przestrzegane następujące reguły:

1. Nie należy używać ponownie ziemi, jeżeli poprzednio została zaatakowana przez pasożyty.
2. Należy usunąć powierzchniową warstwę ziemi i wyrzucić.
3. Usunąć korzenie i rumowisko rośliny najdokładniej jak to możliwe.
4. Dodać świeżą ziemię, substrat z włókien kokosowych i perlit, w które właśnie bogata jest oryginalna mieszanka.
5. Do 1000 litrów ziemi dodać 50 litrów Pre-Mix’u i 100 litrów wysokiej jakości nawozu z dżdżownic BIOBIZZ, wszystko dokładnie wymieszać.*
7. Zrobiona mieszanka powinna zostać teraz lekko podlana, dla zachowania wilgoci. Dla uzyskania najlepszych rezultatów mieszanka powinna odstać kilka dni. W tym czasie mikro bakterie i enzymy zawarte w Pre-Mix’e mnożą się.

*Ponowne użycie na 1000 litrów mieszanki ziemi:
- 5% Pre-Mix’u (50 litrów)
- 10% wysokiej jakości nawozu z dżdżownic BIOBIZZ (100 litrów)


Light-Mix

 

Light-Mix jest idealną ziemią doniczkową dla organicznych hodowców, którzy chcą mieć pełną kontrolę nad swoją uprawą poprzez dodawanie płynnych nawozów. Niewielka ilość nawozu zapewnia szybki rozwój korzeni oraz zdrowie i witalność roślin.
Ziemia została tak skomponowana aby zoptymalizować całkowite osuszanie podłoża, co jest istotne przy współpracy z automatycznymi systemami nawadniającymi.


Worm-Humus


BIOBIZZ Worm-Humus jest w 100% organicznym nawozem z dżdżownic o wysokiej jakości. Został użyty do stworzenia All-Mix’u. Może być dodawany do różnych mieszanek glebowych stanowiących podłoże dla roślin.


Coco-Mix


Coco-Mix jest to organiczny substrat kokosowy. Może być stosowany razem ze specjalnymi nawozami do podłóż kokosowych, które zawierają minerały organiczne. Włókna kokosowe zatrzymują duże ilości powietrza i niewielkie ilości wody. Poziom pH utrzymuje się pomiędzy 5 a 6. Substrat kokosowy może być używany we wszystkich rodzajach uprawy hydroponicznej.


Wojtek – VF & hemp.pl
www.vf.krakow.pl
www.hemp.pl
HEMP GrowShop - tu kupisz te nawozy !!!

BioBizz - strona producenta.

REGULACJA pH - dział informacyjny, tu dowiesz się jakie są sposoby regulowania pH

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl