SPRZEDAŻ HURTOWA I DETALICZNA
PEŁNY PROFESJONALIZM OD 1999 ROKU
do kasy suma: 0,00 zł
}
PRODUKTY
Producenci

KONTAKT

Sprzedaż detaliczna
:

Tel/Faks: +48 12 413-23-36
Mobile: +48 503-012-027

Instagram: hemp_pl
Skype: HEMP.pl_vf
hemp@hemp.pl
 
Hurtownia:
Mobile/WhatsApp: +48 502-081-676
hurt@hemp.pl
Skype: hemp.pl_Hurt

Reklamacje i zwroty:
Mobile/WhatsApp: +48 502-081-676
reklamacje@hemp.pl
 
Sprzedaż zagraniczna:
 
NASZ SKLEP STACJONARNY:
 
Kraków
HEMP.PL (z tyłu budynku)
ul.Makuszyńskiego 22A

31-752 Kraków
Telefon: +48 12 413-23-36
Mobile/WhatsApp: +48 503-012-027

E-mail: krakow@hemp.pl
pon.-pt. 8:00-17:00
sobota: NIECZYNNE
 
___
Sklep w Radomiu / Wielogórze
został na stałe zamknięty.

Zapraszamy na zakupy do Krakowa
lub do skorzystania ze sklepu internetowego.

Nawozy BioBizz

BIOBIZZ – 100% PERFEKCYJNA, ORGANICZNA UPRAWA W GLEBIE ... i nie tylko!

Tabele dawkowania znajdziesz na naszym blogu: BioBizz – dawkowanie Podstawowe dawkowanie znajduje się na opakowaniach nawozów.

BIOBIZZ – o marce 

Od 1992 roku BIOBIZZ produkuje różnego rodzaju podłoża glebowe, naturalne nawozy roślinne oraz wiele dodatków przydatnych do organicznej uprawy roślin. Od swoich legendarnych początków w Amsterdamie aż po dzień dzisiejszy z siedzibą w Groningen, BIOBIZZ jest najbardziej doświadczonym i rozpoznawanym producentem najwyższej jakości nawozów roślinnych w Holandii. Znakomita ekologiczna linia nawozów BIOBIZZ jest idealna do biologicznej produkcji kwiatów, owoców, warzyw oraz ziół, jednocześnie dbając o czystość środowiska, drzewa oraz glebę. Nawozy mogą być stosowane do uprawy w glebie, kokosie, hydroponice oraz w uprawach hydro-organicznych.

Nasza Misja:

Nasza filozofia opiera się na wzajemnym szacunku, którym darzymy naszych partnerów, dystrybutorów, klientów, dostawców oraz całe otoczenie. Stawiamy na jakość a nie na ilość i wierzymy, że nasze produkty właśnie to sobą reprezentują – najwyższą jakość. Posiadamy specjalistyczną wiedze o naszych produktach, dlatego nasz serwis odpowie na wszystkie pytania związane zarówno z uprawą w glebie jak i w hydroponice przy użyciu naszych nawozów.

OMRI:

OMRI jest nie komercyjną organizacją, stworzoną aby wspierać społeczność organicznych hodowców oraz całe społeczeństwo. Certyfikat OMRI jest rozpoznawany na całym świecie przez organicznych producentów, dystrybutorów i oczywiście klientów jako najwyższy standard. BIOBIZZ jest pierwszą holenderską firmą skierowaną na organiczną produkcję, z kompletną linią wysokiej jakości produktów, która oferuje pełną organiczną uprawę Twoich kwiatów i warzyw.

SKAL:

SKAL International jest to międzynarodowa fundacja, która nadzoruje biologiczną/organiczną produkcje na całym świecie. Fundacja SKAL International przyznaje znak jakości EKO. Biologiczne/organiczne produkty nie mogą zawierać żadnych chemicznych substancji, pestycydów, syntetycznych zapachów, kolorów i konserwantów. Ponadto produkty, którym SKAL International przyznało certyfikat nie mogą zawierać żadnych genetycznie zmodyfikowanych organizmów. SKAL International jest organizacją, która przeprowadza inspekcję i wydaje certyfikaty. Może przyznać znak jakości EKO również dla produktów z poza Unii Europejskiej. Klienci po znaku jakości EKO mogą rozpoznać, które organiczne produkty zostały skontrolowane i otrzymały certyfikat SKAL International. Fundacja SKAL International jest autoryzowaną międzynarodową organizacją przeprowadzającą inspekcje i wydającą certyfikaty, znajdującą się w statusie członków Unii Europejskiej pod regulacją (EEC) Nr. 2092/91. www.skalint.com Dzięki tym dwóm certyfikatom BIOBIZZ jest jedyną w swojej branży firmą rozpoznawaną na całym świecie jako producent certyfikowanych produktów organicznych. Podsumowując jest to prawdziwa organiczna produkcja, która respektuje prawa natury i czystość środowiska. BIOBIZZ chce przypomnieć, że organiczna produkcja przebiega w warunkach najwyższej jakości i jest bezpieczna dla środowiska. BIOBIZZ wytwarza organiczne produkty w prosty i przyjazny dla otoczenia sposób.

PŁYNNE ORGANICZNE POŻYWKI DLA ROŚLIN – Bio-Bloom

Bio-Bloom naturalna formuła kwitnienia to kompletny nawóz na okres kwitnienia stosowany od momentu pojawienia się pierwszych kwiatów/owoców aż do samych zbiorów. Zawiera wiele naturalnych minerałów, mikroelementów, aminokwasów i hormonów roślinnych dzięki czemu możemy czuć się pewni ze uzyskamy obfite kwiaty i owoce. Bio-Bloom może być stosowany zarówno do ręcznego podlewania i automatycznych systemów nawadniających.
Stosowanie: Jest to kompletny płynny nawóz. Powinien być stosowany przez cały okres kwitnienia rośliny. Dawkowanie: Od 2 do 5 ml na 1 litr wody. Stosować do każdego podlewania.

[product id="19379, 19380, 19381"]

Bio-Grow


Bio-Grow to płynna pożywka dla roślin, która wspomaga bujny wzrost i jest przystosowana do każdego rodzaju gleby. Jest to nawóz i aktywator gleby, może być stosowany również do automatycznych systemów nawadniających. Bio-Grow może być dodatkowo stosowany podczas fazy kwitnienia jako środek wzmacniający rośliny.
Stosowanie: Jest to kompletny płynny nawóz. Powinien być stosowany przez cale życie rośliny (wzrost wegetatywny i kwitnienie).
Dawkowanie: Od 2 do 4 ml na 1 litr wody. Stosować do każdego podlewania.

[product id="19383, 19860, 19384"]

Fish-Mix

Fish-Mix zawsze był zaufanym przyjacielem organicznego ogrodnika ponieważ utrzymuje glebę w dobrej kondycji, pobudza aktywność mikrobów i przyspiesza wzrost. Dobrze rozcieńczony może też być stosowany jako dolistny spray.
Stosowanie: Jest to kompletny płynny nawóz. Powinien być stosowany przez cały okres wzrostu rośliny. Jest również odpowiedni dla roślin uprawianych na zewnątrz.
Dawkowanie: Od 2 do 5 ml na 1 litr wody lub od 1 do 2 ml na 1 litr wody jako spray dolistny.

[product id="19391, 19392, 19393"]

ORGANICZNE BIO-STYMULANTY – Alg-A-Mic

Alg-A-Mic wspomaga witalność roślin. Jest to gęsty koncentrat, który został otrzymany z glonów morskich. Dostarcza roślinom zestaw mikroelementów, witamin, aminokwasów i hormonów roślinnych. Może być stosowany doglebowo oraz jako dolistny spray. Alg-A-Mic poprawia zdrowie roślin oraz ich odporność na choroby, również nadaje liściom zdrowy zielony kolor.
Stosowanie: Powinien być dodawany do każdego podlewania przez całe życie rośliny (wzrost wegetatywny i kwitnienie).
Dawkowanie: Od 2 do 5 ml na 1 litr wody lub od 1 do 3 ml na 1 litr wody jako spray dolistny.

[product id="19375, 19376, 19377"]

Top-Max

Top-Max jest w 100% roślinnym, organicznym stymulatorem kwitnienia. Powoduje on szybszy podział komórek podczas fazy kwitnienia i wzmaga produkcję cukrów, które są transportowane w owocach i kwiatach. Dzięki temu możemy uzyskać dużo bardziej dorodne kwiaty i owoce posiadające wspaniały zapach i smak.
Stosowanie: Powinien być dodawany do każdego podlewania przez cały okres kwitnienia rośliny.
Powoduje wybuchową produkcje kwiatów.
Dawkowanie: Od 2 do 5 ml na 1 litr wody.

[product id="19404, 19405, 19406"]

RootJuice

RootJuice jest w 100% roślinnym stymulatorem wzrostu korzeni który:
- pobudza szybki wzrost korzeni u roślin, które posiadają już system korzeniowy
- usprawnia wchłanianie nawozu przez roślinę
- toleruje wysokie wartości współczynnika EC
- sprawia, że rośliny stają się mocniejsze i bardziej odporne na choroby
Stosowanie: Powinien być dodawany do każdego podlewania aż do początków kwitnienia.
Dawkowanie: Od 2 do 5 ml na 1 litr wody.

[product id="19399, 19400, 19401"]

WZMACNIACZE ROŚLINNE – LeafCoat

LeafCoat jest w 100% organicznym produktem.
Chroni roślinę przed grzybami i chorobami.
LeafCoat jest produktem od razu gotowym do użycia. Został stworzony aby hamować parowanie. Jest to naturalna ochrona. Sprawia, że rośliny są mocniejsze i skutecznie zabezpiecza przed rozwojem szkodliwych insektów oraz grzybów.
Stosowanie: Produkt znajduje się w specjalnych butelkach z dołączoną końcówką spryskującą. Nie trzeba rozcieńczać go w wodzie, jest od razu gotowy do użycia.
Powinien być stosowany średnio raz w tygodniu przez całe życie rośliny (wzrost wegetatywny i kwitnienie) aż do ostatnich dwóch tygodni przed zbiorami.
Dawkowanie: Produkt należy rozprowadzać bezpośrednio na liście rośliny, najlepiej rano lub wieczorem aby unikać kontaktu z pełnym słońcem lub oświetleniem asymilacyjnym.

[product id="21602, 19395, 19396"]

SUCHY NAWÓZ ORGANICZNY – Pre-Mix

Pre-Mix jest suchym nawozem składającym się w 100% z naturalnych składników, które pochodzą z organicznych źródeł – skał i szczątek. Ta mikrobowo aktywna mieszanka zapewnia zdrowy i szybki wzrost roślin, obfite kwitnienie oraz maksymalną ochronę przed chorobami i grzybami.

[product id="19397, 19398"]

MIESZANKI GLEBOWE, SUBSTRATY – All-Mix

All-Mix został stworzony w celu uzyskania najlepszej ziemi doniczkowej do upraw organicznych.
Zawiera 20% mchu torfowego, 35% ziemi ogrodowej, 10% wysokiej jakości nawozu z dżdżownic, 30% perlitu i 5% Pre-Mix’u.
Podlewanie czystą wodą jest wystarczające dla rozwoju rośliny, jednakże Fish-Mix i Alg-A-Mic mogą być stosowane podczas wzrostu jako stymulatory. Dla obfitych kwiatów i owoców, Bio-Bloom, może być używany w połączeniu z Top-Max.

Ziemia ta może być używana wielokrotnie pod warunkiem, że będą przestrzegane następujące reguły:

1. Nie należy używać ponownie ziemi, jeżeli poprzednio została zaatakowana przez pasożyty.
2. Należy usunąć powierzchniową warstwę ziemi i wyrzucić.
3. Usunąć korzenie i rumowisko rośliny najdokładniej jak to możliwe.
4. Dodać świeżą ziemię, substrat z włókien kokosowych i perlit, w które właśnie bogata jest oryginalna mieszanka.
5. Do 1000 litrów ziemi dodać 50 litrów Pre-Mix’u i 100 litrów wysokiej jakości nawozu z dżdżownic BIOBIZZ, wszystko dokładnie wymieszać.*
7. Zrobiona mieszanka powinna zostać teraz lekko podlana, dla zachowania wilgoci. Dla uzyskania najlepszych rezultatów mieszanka powinna odstać kilka dni. W tym czasie mikro bakterie i enzymy zawarte w Pre-Mix’e mnożą się.

*Ponowne użycie na 1000 litrów mieszanki ziemi:
- 5% Pre-Mix’u (50 litrów)
- 10% wysokiej jakości nawozu z dżdżownic BIOBIZZ (100 litrów)

Light-Mix

[product id="19939, 19940"]

Light-Mix jest idealną ziemią doniczkową dla organicznych hodowców, którzy chcą mieć pełną kontrolę nad swoją uprawą poprzez dodawanie płynnych nawozów. Niewielka ilość nawozu zapewnia szybki rozwój korzeni oraz zdrowie i witalność roślin.
Ziemia została tak skomponowana aby zoptymalizować całkowite osuszanie podłoża, co jest istotne przy współpracy z automatycznymi systemami nawadniającymi.

[product id="19942, 19943"]

Worm-Humus – nawóz organiczny

BIOBIZZ Worm-Humus jest w 100% organicznym nawozem z dżdżownic o wysokiej jakości. Został użyty do stworzenia All-Mix’u. Może być dodawany do różnych mieszanek glebowych stanowiących podłoże dla roślin.

[product id="22858"]

Coco-Mix

Coco-Mix jest to organiczny substrat kokosowy. Może być stosowany razem ze specjalnymi nawozami do podłóż kokosowych, które zawierają minerały organiczne. Włókna kokosowe zatrzymują duże ilości powietrza i niewielkie ilości wody. Poziom pH utrzymuje się pomiędzy 5 a 6. Substrat kokosowy może być używany we wszystkich rodzajach uprawy hydroponicznej.

[product id="19941"]Wojtek – VF & hemp.pl
www.vf.krakow.pl
www.hemp.pl
HEMP GrowShop - tu kupisz te nawozy !!!

BioBizz - strona producenta.

REGULACJA pH - dział informacyjny, tu dowiesz się jakie są sposoby regulowania pH

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium