SPRZEDAŻ HURTOWA I DETALICZNA
PEŁNY PROFESJONALIZM OD 1999 ROKU
do kasy suma: 0,00 zł
}
PRODUKTY
Producenci

KONTAKT

Sprzedaż detaliczna
:

Tel/Faks: +48 12 413-23-36
Mobile: +48 503-012-027

Instagram: hemp_pl
Skype: HEMP.pl_vf
hemp@hemp.pl
 
Hurtownia:
Mobile/WhatsApp: +48 502-081-676
hurt@hemp.pl
Skype: hemp.pl_Hurt

Reklamacje i zwroty:
Mobile/WhatsApp: +48 502-081-676
reklamacje@hemp.pl
 
Sprzedaż zagraniczna:
 
NASZ SKLEP STACJONARNY:
 
Kraków
HEMP.PL (z tyłu budynku)
ul.Makuszyńskiego 22A

31-752 Kraków
Telefon: +48 12 413-23-36
Mobile/WhatsApp: +48 503-012-027

E-mail: krakow@hemp.pl
pon.-pt. 8:00-17:00
sobota: NIECZYNNE
 
UWAGA !
W PIĄTEK 31.05
SKLEP BEDZIE
NIECZYNNY
___
Sklep w Radomiu / Wielogórze
został na stałe zamknięty.

Zapraszamy na zakupy do Krakowa
lub do skorzystania ze sklepu internetowego.

Advanced Nutrients

Jeżeli kiedykolwiek mieliście do czynienia z uprawą hydroponiczną, musieliście słyszeć o tej firmie. Dla wszystkich innych domowych ogrodników jest to firma, z której ofertą koniecznie trzeba się zapoznać.

Początek – historia firmy ogrodniczej Advanced Nutreans 

Wszystko zaczyna się od momentu, kiedy to Michael Straumietis staje się właścicielem Advanced Nutrients, jednej z najbardziej popularnych marek na rynku ogrodniczym. Jest on osobą z wieloletnim doświadczeniem w uprawie roślin, dzięki czemu wiedział, że jeżeli ma zrewolucjonizować rynek, nie może robić tak jak większość firm. Miał na myśli to, że firmy korzystają z najtańszych materiałów i kosztów produkcji, a badania nad nowymi produktami nie są rozwijane. Postanowił, więc stworzyć firmę, która będzie przeciwwagą dla tego typu firm. Najlepsze materiały, procesy produkcyjne – o to firmie Michaela chodziło. Dzięki temu wszystko, co wyprodukowała firma, było wysokiej jakości, co z kolei przekładało się na koszt oraz rezultaty. Właściciel firmy Michael "Big Mike" Straumietis miał już wieloletnie doświadczenie w zakresie biznesu, marketingu, ogrodnictwa i inżynierii, kiedy założył w 1996 roku Canadian Soiless Ltd. Tak jak pisałem wcześniej, w ciągu swojego życia osobistego zdobył doświadczenie, które umożliwiło mu osiąganie nowych poziomów ogrodniczych sukcesów. Big Mike postanowił więc, że przybywa do branży upraw hydroponicznych, razem ze swoją szeroką wiedzą z zakresu ogrodnictwa i marketingu. Stało przed nim poważne zadanie, które mógł wykonać jedynie odważny człowiek o kreatywnym umyśle jeżeli chodzi o uprawę hydroponiczną. Chodziło o to, że było coraz więcej głosów krytyki, które głosiły, że nic się nie zmienia. Przecież wiadomo, że każdy ogrodnik chciałby poprawiać swoje rezultaty.

Na początku powstania pierwszej firmy, Canadian Soiless zajmowała się sprzedawaniem w hurcie i detalu, sprzętu oraz substancji odżywczych dla roślin innych producentów. Podczas swojej działalności firma zawsze starał się słuchać, a później odzwierciedlać w rzeczywistości opinię klientów. Co doprowadziło Big Mike i jego zespół do podjęcia decyzji o badaniu sprzedawanych produktów. Za jakiś czas doszli do tego, że badane produkty w większości przypadków nie zostały specjalnie lub odpowiednio zaprojektowane do upraw wysokiej jakości. W 1998 roku zostaje założona kolejna firma i jest to Polar Bear Manufacturing Ltd. Powstała ona po to, aby produkować innowacyjne, profesjonalne urządzenia, takie jak wymienniki ciepła, wentylatory, dmuchawy, dozowniki CO2 oraz systemy monitorowania klimatu. Już w kolejnym roku firma osiągnęła sukces stając się światowym dystrybutorem wysokiej jakości systemów oświetleniowych firmy Bell Lighting Technologies. W tym momencie można za całą pewnością powiedzieć, że obie firmy w tym czasie tj. Polar Bear Manufacturing oraz Canadian Soiless stały się liderem na rynku wyposażenia hydroponicznego.

Dla każdego ogrodnika ważnym jest także to, aby firma, od której kupuje produkty, w każdym momencie mogła przyjść mu z pomocą, a także, aby starała się ciągle poprawiać i doskonalić swoje produkty. Ważnym jest także kontakt w cztery oczy, gdzie osobiście można wysłuchać zdania klienta. Dzięki temu wszystkiemu można wprowadzać innowacje, a przez to zmieniać całą branżę i to właśnie robi Advanced Nutrients. To jeszcze nie koniec, ponieważ bliskość klientów potwierdza się poprzez ciągłą obecność na międzynarodowych targach oraz otrzymywanie na nich ważnych nagród. Przykładem takim jest choćby nagroda na Growmed 2013 w kategorii najlepsze stoisko i komunikacja. O jakości produktów może świadczyć to, że firma oraz produkty pojawiły się w czołowych światowych magazynach takich jak Forbes, Playboy czy Rosebud. Głównym atutem firmy jest to, że nad wszystkim czuwa zespół składający się z najlepszych naukowców pracujących i w dzień i w nocy, aby doskonalić swoje produkty. Robią to, aby każdy domowy ogrodnik, który uprawia rośliny z użyciem ich produktów, był zadowolony. Każda roślina, posiada unikalne potrzeby w każdej fazie swojego życia. Aby stworzyć odpowiedni produkt potrzeba wiedzy o tym, czego roślina chce. Jedynie testy mogą to pokazać i tak właśnie robi firma Advanced Nutrients. Wybierając produkty tej firmy, dostaniesz to, co najważniejsze dla rośliny, czyli najłatwiej wchłaniane, prawidłowo skomponowane produkty odżywcze.

Produkty Advanced Nutrients

Zobacz produkty Advanced Nutrients w sklepie HEMP.pl >> www.hemp.pl/kategoria/advanced-nutrients

Po tym jak poszerzono badania firmy i stwierdzono, co trapi branżę hydroponiczną. Szef oraz jego zespół naukowców odkryli, że większość środków do nawożenia roślin nie ma prawidłowych poziomów wzajemnych stosunków substancji oraz typów składników. Przez co nie są odpowiednie dla roślin hydroponicznych. Trzeba było to zmienić, tak więc po dwóch latach badań terenowych przeprowadzonych przez zespół pięciu doktorantów, firma zaprezentowała zaskakującą nową linię produktów zaprojektowanych specjalnie do upraw hydroponicznych, która znacznie różniła się kluczowymi wartościami, jakie były w środkach przeznaczonych do gleby. Zasadnicza różnica polegała na tym, że nowa linia zawierała własne mieszanki wysokiej jakości mikro- i makroskładników, aminokwasów, hormonów, chelatów (są bardzo drogie), regulatorów wzrostu roślin, witamin, enzymów, drożdży, wyciągów drożdżowych, organicznych, węglowodanów, mikrobów oraz korzystnych bakterii i grzybów. 

pH perfect Grow, Micro, Bloom – bazowe nawozy 

Jest to zestaw trzech bazowych nawozów, dzięki którym rośliny otrzymają wszystkie podstawowe składniki potrzebne w okresie wzrostu i kwitnienia. A wszystko to bez zmartwień o regulację pH, bo nawozy te są tak opracowane, że same dopasowują pH do optymalnych wskaźników. Połączenie optymalnego poziomu pH z nowatorskimi procesami chelatacji, prowadzi hodowców w całkiem nowy standard uprawy. Odpowiednie zarówno do uprawy indoor w growbox pod HPS i LED, jak i do uprawy outdoor.

[product id="19300, 19311, 19314"]

Big Bud – stymulator kwitnienia 

Po wielu latach badań i testów Advanced Nutrients stworzyło stymulator kwitnienia niemający sobie równych. Big Bud dzięki charakterystycznym proporcjom fosforu, magnezu, potasu i aminokwasów jest niewiarygodnie skuteczny. Jego używanie prowadzi do drastycznego zwiększenia objętości i masy.

[product id="19285, 19286, 19287"]

Bud Candy – najlepsza odżywka 

Bud Candy to odżywka dostarczająca roślinie prostych i złożonych węglowodanów oraz magnezu co owocuje polepszeniem ich kondycji, oraz poprawą walorów smakowych i zapachowych końcowego produktu. Opracowany został tak, by pasował do wszelkich systemów hydroponicznych i aeroponicznych, kropelkowych czy NFT jak i do upraw w glebie, czy kokosie.

[product id="19289, 19290, 19291"] 

B-52 – mieszanka witaminowa do kwiatów 

B-52 to mieszanka witaminy B1, kwasu humusowego, alg morskich, i innych składników, dzięki którym rośliny rosną lepiej i produkują więcej, nawet pod ostrym światłem HPS czy LED. Z B-52 zarówno klony, sadzonki jak i rośliny w fazie wzrostu i kwitnienia mają stuprocentową pewność, że nie zabraknie im witamin i minerałów.

[product id="19281, 19282, 19283"]

Bud Factor-X – odżywka dla roślin 

Jeśli roślinom liście żółkną lub wywijają się do góry, może to oznaczać brak magnezu. Trzeba go wtedy zrównoważyć z innymi pierwiastkami występującymi w nawozach takimi jak potas czy fosfor. Produkt został stworzony do użytku w różnych uprawach, hydroponicznych, torfowych, na włóknie kokosowym i w ziemi.

[product id="19293, 19294"] 

Bud Ignitor – nawóz wspomagający wzrost 

Bud Ignitor to nawóz pomagający roślinom produkować szybciej i więcej łodyg z dużymi pąkami. Stwarza on dodatkowe rezerwy potasu i fosforu, które bezpośrednio karmią roślinę i w odpowiednim czasie wysyła do kwiatów i owoców dokładnie to czego potrzebują. Rezultaty oszałamiające.

[product id="19295, 19296"]

Liquid Carboload

CarboLoad w płynie składa się zarówno z prostych, jak i skomplikowanych węglowodanów. Firma Advanced Nutrients uprościła pierwotną recepturę, osiągając produkt łatwy w użyciu i rozpuszczalny w wodzie. Sprawdza się przy dobrej, jak również przy twardej wodzie. Poprawia oddziaływanie preparatów z florą bakteryjną.

[product id="23283, 23286, 23285"] 

Flawless Finish – wspomaga hodowców 

Pomaga wypłukać z roślin minerały skumulowane w liściach i kwiatach. Niweluje chemiczny posmak pozostały po używaniu wszelkiej maści odżywek. Pomaga hodowcom w uzyskaniu idealnego produktu końcowego.

[product id="19298, 19299"]

Overdrive – nawóz końcowy dostarczający potrzebnych substancji

Nawóz końcowy. Ultra premium flower booster. Oprócz fosforu i potasu Overdrive dostarcza roślinom szereg innych substancji, które spowodują, że pąki będą naprawdę grube i ciężkie.

[product id="19307, 19308, 19309"]

Sensizym – wspomaga wzrost korzeni 

Środek zawierający enzymy o mocnym działaniu. Pomagają one pozbywać się z podłoża niewykorzystanej materii organicznej przeistaczając ją w pokarm dla roślin. Dzięki Sensizym korzenie są czystsze i zdrowsze a rośliny większe oraz silniejsze.

[product id="19322, 19323, 19324"]

Voodoo Juice – stymulatoer wzrostu korzeni

Wyjątkowy stymulator wzrostu korzeni. Voodoo Juice posiada 6 szczepów pożytecznych bakterii, które żyjąc w symbiozie z korzeniami naszych roślin sprawiają iż te odwdzięczają się pięknym wzrostem i dużym plonem.

[product id="19325, 19326, 19327"]

Piranha

Piranha maksymalizuje absorpcje tlenu, składników pokarmowych i wody. Pomaga korzeniom przybrać masę i zwiększa ich możliwości przyjmowania pokarmu.

[product id="23289, 23290"] 

Rhino Skin

Rhino Skin fizycznie wzmacnia rośliny. Pomaga w lepszym pobieraniu krzemu dzięki czemu łodygi stają się twarde i sztywne. Jeżeli zależy Ci na większych plonach ich produkty ułatwią osiągnięcie oczekiwanych rezultatów, a przy tym przyniosą oszczędność. Rozwijać się zawsze najlepiej przy boku najlepszych. Jeżeli skorzystasz z ich produktów, sam się przekonasz, że to jak określają siebie, czyli domem wyczerpujących badań, sprawdzonej nauki i niezwykłej wydajności – to prawda.

[product id="19317, 19318, 23250"]
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium