SPRZEDAŻ HURTOWA I DETALICZNA
PEŁNY PROFESJONALIZM OD 1999 ROKU
do kasy suma: 0,00 zł
}
PRODUKTY
Producenci

KONTAKT

Sprzedaż detaliczna
:

Tel/Faks: +48 12 413-23-36
Mobile: +48 503-012-027

Instagram: hemp_pl
Skype: HEMP.pl_vf
hemp@hemp.pl
 
Hurtownia:
Mobile/WhatsApp: +48 502-081-676
hurt@hemp.pl
Skype: hemp.pl_Hurt

Reklamacje i zwroty:
Mobile/WhatsApp: +48 502-081-676
reklamacje@hemp.pl
 
Sprzedaż zagraniczna:
 
NASZ SKLEP STACJONARNY:
 
Kraków
HEMP.PL (z tyłu budynku)
ul.Makuszyńskiego 22A

31-752 Kraków
Telefon: +48 12 413-23-36
Mobile/WhatsApp: +48 503-012-027

E-mail: krakow@hemp.pl
pon.-pt. 8:00 - 17:00
sobota: NIECZYNNE
 
UWAGA
02.05.2024 - ZAMKNIĘTE

Sklep w Radomiu / Wielogórze
został na stałe zamknięty.

Zapraszamy na zakupy do Krakowa
lub do skorzystania ze sklepu internetowego.

BioBizz Juju Royal

I&I TRY-PACK - JUJU ROYAL 3x250ML, ORGANICZNY ZESTAW NAWOZÓW + STYMULATOR NA WZROST I KWITNIENIE, (GREEN MYSTIC,GROW SOLDIER,FLOWA BLOOM), BIOBIZZ
  • nowość

I&I TRY-PACK - JUJU ROYAL 3x250ML, ORGANICZNY ZESTAW NAWOZÓW + STYMULATOR NA WZROST I KWITNIENIE, (GREEN MYSTIC,GROW SOLDIER,FLOWA BLOOM), BIOBIZZ

56,65 zł brutto 56.65
52,45 zł netto
dodaj do przechowalni
Ocena: 5 (Ilość ocen: 0)
Producent: BioBizz
Kod: BB-JR I&I TRY-PACK
Dostępność: 11-50
szt

Opis Produktu

UPRAWIAJ JAK PROFESJONALISTASkorzystaj ze wszystkich naturalnych wibracji dzięki pakietowi I&I. Ten łatwy w użyciu pakiet dobroci zapewni kwitnące plony dla 1-4 roślin. Pozwól swoim roślinom poczuć miłość i rosnąć jak profesjonalista.

 

KAŻDE OPAKOWANIE ZAWIERA

  • 250 ml Grow-Soldier (1-4 ml na litr wody)
  • 250ml Flowa-Bloom (2-4 ml na litr wody)
  • 250ml Green-Mystic (1-4 ml na litr wody)

 

CZYM JEST GROW-SOLDIER?
Grow-Soldier szanuje ducha Matki Ziemi wykorzystując wszystko, co ona zapewnia, bez marnowania cennych skarbów, które nam oferuje. Tak więc, aby stworzyć Grow-Soldier, w pełni wykorzystujemy użyteczne składniki, które są zwykle wyrzucane po organicznej produkcji buraków cukrowych. Jest to płynny nawóz wzrostowy, który towarzyszy nampodczas całego cyklu, od sadzonki do końca kwitnienia. Sekret tkwi w wysokiej jakości, beztlenowej formule, która łączy w sobie niezwykle skoncentrowaną melasę i odpowiednią równowagę NPK. W miarę wzrostu i rozwoju rośliny, wolno uwalniany azot pozwala jej odżywiać się zgodnie z jej potrzebami, podczas gdy wysoka zawartość cukrów wspiera dobrą populację mikroorganizmów, które łączą się z rośliną z gleby. Cały ekosystem zawierający milionym mikroskopijnych żywych istot pracujących razem, aby pomóc nam w uprawie. Grow-Soldier zapewnia optymalny i pożywny dom dla naszych roślin, podobny do tego, który ich przodkowie znaleźli na bogatych jamajskich ziemiach. Dlatego jest to organiczny i naturalny nawóz, wolny od niepożądanych substancji chemicznych. Wiemy, że nie zadowolisz się czymś gorszym.
 

CZYM JEST FLOWA-BLOOM?
Jesteśmy w zgodzie z potrzebami roślin, aby zapewnić im dokładnie to, czego potrzebują w okresie kwitnienia. dokładnie to, czego potrzebują w okresie kwitnienia.
One z kolei odwdzięczają się nam dużą liczbą dużych pąków, pełnymi terpenów i smaku, wyrażającymi w pełni cechy swojej genetyki.
Flowa-Bloom to nawóz kwitnący idealny dla roślin o krótkim cyklu i roślin o wysokim zapotrzebowaniu. Podczas każdego podlewania Flowa-Bloom promujemy tuczenie końcowej produkcji. Dzieje się tak dzięki dobremu źródłu łatwo przyswajalnego
 fosforu pochodzenia naturalnego, zawartości białka zwierzęcego i
roślinnego, wysokiej zawartości aminokwasów i wysokiej koncentracji cukrów.
Co więcej, fosfor działa w harmonii z naturalnym rytmem rośliny zarówno w dzień, jak i w nocy, pomagając z aktywacją procesu kwitnienia. Jeśli połączymy Flowa-Bloom z Grow-Soldier jako źródłem azotu, zapewniamy wzrost wydajności kwitnienia i lepsze wyniki organoleptyczne. Eksperci zalecają również dodanie kwasów humusowych dla naprawdę bujnego kwitnienia.
Flowa-Bloom zapewnia stałe uwalnianie NPK w podłożu, tworząc żywe, organiczne podłoże,
pełne składników odżywczych dla miniaturowego ekosystemu, który
rośnie w naszej doniczce.

CZYM JEST GREEN-MYSTIC?
Przodkowie przemówili. Od zarania dziejów czasu mądrzy hodowcy wykorzystywali algi morskie do poprawy wydajności i zdrowia swoich upraw. Dzięki Green-Mystic adaptujemy tę starożytną mądrość do naszych czasów i stosujemy ją do naszych roślin w celu uzyskania wiele korzyści.

Ten stymulant na bazie ekstraktu z alg promuje hormonalny wzrost wegetatywny i wchłanianie, a także przyswajanie mikroelementów, takich jak wapń i magnez. Poprawia witalność roślin, zmniejsza wpływ stresu biotycznego i stresu abiotycznego, zwiększa zdolność regeneracji upraw po epizodzie suszy lub po epizodzie suszy lub nadmiernego podlewania, ekstremalnych temperaturach lub atakach zewnętrznych. Wraz z makroskładnikami odżywczymi z Grow-Soldier i Flowa-Bloom, Green-Mystic tworzy idealne środowisko, w którym rośliny cieszą się doskonałą witalnością i produkują z maksymalnym potencjałem. Green-Mystic opiera się na głębokim związku z naturą. Jeśli chodzi o czerpanie z morza, świadomie i z szacunkiem zbieramy tylko to, co najlepsze, tylko to, co niezbędne. I traktujemy je w naturalny sposób, dzięki czemu otrzymujesz wszystko, co najlepsze, co Matka Ziemia ma do zaoferowania. Green-Mystic łączy w sobie wysoki poziom manitolu, kwasu alginowego kwas alginowy, mangan. Taki organiczny, funkcjonalny i wchłanialny płyn jest możliwy dzięki zastosowaniu enzimatycznej hydrolizy, naturalnego procesu, który w pełni zachowuje właściwości alg. Green-Mystic może być stosowany przy regularnym podlewaniu, dzięki czemu aby działał w tandemie z mikroorganizmami podłoża, dodatkowo stymulując rozwój życia. Możemy również zastosować go jako oprysk dolistny w celu szybkiego i skutecznego wchłaniania i działania.

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

Submit

Administratorem Twoich danych osobowych jest f.p.h.u. VF Wojciech Flanek (31-752 Kraków, ul. Makuszyńskiego 22a), który będzie je przetwarzał zgodnie z Polityką prywatności.

Masz prawo dostępu do danych, otrzymania ich kopii, sprostowania, przeniesienia, usunięcia lub żądania ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu – w tym celu wyślij e-mail na adres: vf@vf.krakow.pl.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium