SPRZEDAŻ HURTOWA I DETALICZNA
PEŁNY PROFESJONALIZM OD 1999 ROKU
do kasy suma: 0,00 zł
}
PRODUKTY
Producenci

KONTAKT

Sprzedaż detaliczna
:

Tel/Faks: +48 12 413-23-36
Mobile: +48 503-012-027

Instagram: hemp_pl
Skype: HEMP.pl_vf
hemp@hemp.pl
 
Hurtownia:
Mobile/WhatsApp: +48 502-081-676
hurt@hemp.pl
Skype: hemp.pl_Hurt

Reklamacje i zwroty:
Mobile/WhatsApp: +48 502-081-676
reklamacje@hemp.pl
 
Sprzedaż zagraniczna:
 
NASZE SKLEPY STACJONARNE:
 
Kraków - GrowShop & HeadShop:
31-752 Kraków, ul.Makuszyńskiego 22A
(z tyłu budynku)

Telefon: +48 12 413-23-36
Mobile/WhatsApp: +48 503-012-027

E-mail: krakow@hemp.pl
pon.-piąt.: 8:00 - 17:00
sobota: NIECZYNNE
 

Radom / Wielogóra - GrowShop & HeadShop:
26-660 Wielogóra, ul.Warszawska 98/100
(obok wejścia do restauracji U Grubego)

Telefon: +48 321-58-45 lub +48 506-547-060. 
E-mail: radom@hemp.pl
pon.-piąt.: 10:00 - 18:00

 
 

Hy-Pro

CAL-MAG 1L, WAPŃ, MAGNEZ I ŻELAZO+ MINERAŁY, HY-PRO, Amnesia
  • nowość

CAL-MAG 1L, WAPŃ, MAGNEZ I ŻELAZO+ MINERAŁY, HY-PRO, Amnesia

67,44 zł brutto 67.44
62,44 zł netto
dodaj do przechowalni
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)
Producent: Hy-Pro
Kod: HP-CAL-MAG 1L [4szt./20%]
Dostępność: 11-50
szt

Opis Produktu

REGULARNA REWITALIZACJA MIESZANKI SUBSTRATÓW

Hy-Pro Cal-Mag zapewnia precyzyjną równowagę i optymalne proporcje wapnia, magnezu i żelaza, które są krytyczne we wszystkich fazach wzrostu, zwłaszcza u roślin silnie owocujących i szybko kwitnących roślin jednorocznych. Wysoki poziom wapnia i magnezu w naszej formule poprawia wytrzymałość ścian komórkowych i produkcję chlorofilu. Hy-Pro Cal-MAG jest niezbędny na obszarach o miękkiej wodzie, gdzie woda z kranu zawiera niewiele lub nie zawiera wcale wapnia i magnezu. Hy-Pro Cal-Mag jest również wzbogacony o zastrzeżoną mieszankę wybranych minerałów śladowych, które pomagają zmaksymalizować plony w odmianach roślin owocujących i kwitnących. Żelazo, na przykład, działa jako katalizator dla istotnych reakcji w roślinie, szczególnie związanych z metabolizmem. Musi to być odpowiednia forma chelatowanego żelaza. I musi być w odpowiednich proporcjach, w stosunku do innych składników odżywczych w zbiorniku. 

Nawozy HY-PRO Cal-Mag to nie tylko suplementy dla roślin gruntowych, ale także kluczowe dla kwitnących upraw kokosowych i ogrodów hydroponicznych.

 

ZASTOSOWANIE PRODUKTU

**Przed użyciem wstrząsnąć Hy-pro Cal-Mag.

**Przy wielokrotnym użyciu podłoża zawsze używaj Hy-pro Cal-Mag.

**Mieszaj 2,5 ml na 1 litr wody podczas wzrostu i kwitnienia.

**Przed użyciem zawsze czytaj wskazówki na etykiecie.

**Nadaje się do wszystkich roślin - zarówno do użytku wewnętrznego, jak i zewnętrznego.

 

HY-PRO - CAL-MAG

REGULARNA REWITALIZACJA MIESZANKI SUBSTRATÓW

Naszym głównym celem, gdy uprawiamy rośliny, czy to w ogrodzie, czy w systemie hydroponicznym, jest to, aby kwitły i tworzyły wysokie plony. Wszystkie żywe istoty potrzebują odżywiania, a rośliny nie są wyjątkiem. Potrzebują one makroelementów, takich jak węgiel, azot, tlen, fosfor i potas, aby przetrwać. Ale potrzebują również innych minerałów, zwanych drugorzędnymi makro i mikroelementami, aby pozostać zdrowymi, rosnąć prawidłowo i dostarczać lepsze plony. Wapń i magnez to dwa najważniejsze drugorzędne makroelementy niezbędne dla zdrowych roślin. Są one wykorzystywane przez rośliny w stosunkowo dużych ilościach i dlatego ważne jest regularne uzupełnianie ich. Te minerały, wraz z mikroelementami, przyczyniają się również do równowagi jonowej rośliny. Hy-pro Cal/mag jest świetny do poprawy zdrowia roślin glebowych i jest niezbędnym składnikiem do hydroponicznej kontroli składników odżywczych.

**MAGNEZ JEST KLUCZEM DO FOTOSYNTEZY**

MAGNEZ JEST SIŁĄ NAPĘDOWĄ FOTOSYNTEZY U ROŚLIN.

Magnez stanowi rdzeń cząsteczki chlorofilu i dlatego jest niezbędny do fotosyntezy. Dzięki temu jest pierwiastkiem niezbędnym do rozwoju roślin. Magnez wspomaga wchłanianie i transport fosforu. Przyczynia się do magazynowania cukrów w roślinie. Magnez pełni funkcję aktywatora enzymów, a w rzeczywistości aktywuje więcej enzymów niż jakikolwiek inny składnik odżywczy. Magnez jest również wykorzystywany przez rośliny do metabolizmu węglowodanów oraz w stabilizacji błon komórkowych. Niedobory magnezu powodują osłabienie łodyg, utratę zieloności najstarszych liści, pojawienie się żółtych i brązowych plam, mimo że żyły liści pozostają zielone.

**WAPŃ JEST KLUCZEM DO ROZWOJU ROŚLIN

WAPŃ REGULUJE TRANSPORT SKŁADNIKÓW ODŻYWCZYCH I WSPIERA WIELE FUNKCJI ENZYMATYCZNYCH

Wapń jest niezbędnym elementem potrzebnym do wzrostu i rozwoju roślin zarówno w warunkach niestresowych jak i stresowych. Spełnia on zatem podwójną funkcję, będąc nie tylko ważnym czynnikiem dla stabilności ściany komórkowej i błony, ale także służy jako drugi posłaniec w wielu procesach rozwojowych i fizjologicznych, w tym w odpowiedzi roślin na stresy biotyczne. Wapń przyłącza się do ścian tkanek roślinnych, stabilizując ścianę komórkową i sprzyjając jej tworzeniu. Wapń jest również zaangażowany we wzrost i rozwój komórek. Neutralizuje substancje toksyczne w roślinach i przyczynia się do powstawania nasion. Niedobór wapnia powoduje żółte i brązowe plamy na liściach. Spowalnia również ogólny wzrost roślin.

Hy-Pro Cal/Mag może być stosowany z różnymi podłożami glebowymi, hydroponicznymi i cocopeat. Dodatki Hy-Pro najlepiej współpracują z nawozami Hy-Pro.

 

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

Submit

Administratorem Twoich danych osobowych jest f.p.h.u. VF Wojciech Flanek (31-752 Kraków, ul. Makuszyńskiego 22a), który będzie je przetwarzał zgodnie z Polityką prywatności.

Masz prawo dostępu do danych, otrzymania ich kopii, sprostowania, przeniesienia, usunięcia lub żądania ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu – w tym celu wyślij e-mail na adres: vf@vf.krakow.pl.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium